تجربه قزوین اندازی خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان

تجربه: قزوین اندازی خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان کارگاه مچ اندازی بانوان پایگاه قهرمانی اردیبهشت

گت بلاگز سیاسی چشم چرانی ترامپ، این بار در دیدار با همسر مکرون!

رفتار عجیب دونالد ترامپ – مدیر جمهور آمریکا – بار دیگر خبرساز شد. وی در ملاقات با امانوئل مکرون – مدیر جمهور فرانسه – بعد از دست دادن با بانوی اول فرانسه، بریژی

چشم چرانی ترامپ، این بار در دیدار با همسر مکرون!

رفتار عجیب دونالد ترامپ – مدیر جمهور آمریکا – بار دیگر خبرساز شد. وی در ملاقات با امانوئل مکرون – مدیر جمهور فرانسه – بعد از دست دادن با بانوی اول فرانسه، بریژیت مکرون، از «شرایط فیزیکی وی» تمجید کرد.

ترامپ که در کنار همسرش، ملانیا ایستاده بود، به بریژیت مکرون گفت: «شما چه ظاهر فیزیکی خوبی دارید.» سپس رو به اطرافیانش کرد و گفت: «او چه هیکل خوبی دارد. زیباست!»

چشم چرانی ترامپ، این بار در دیدار با همسر مکرون!

این اظهار نظر ترامپ با تصویر العمل هایی زیادی در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … روبه رو شده است هست. بسیاری از بازدیدکنندگان آمریکایی توییتر و فیسبوک، این بیانات ترامپ را نوعی «آزار جنسی» مخاطب عنوان کرده اند.

دانلود فیلم اصلی

این نخستین بار نیست که ترامپ چنین واکنش‌ها آزاردهنده ای با زن ها دارد. وی چند روز گذشته در حالی که تلفنی با «لیو وردکار»، نخست وزیر همجنس گرای ایرلند گفتگو می کرد، به لبخند یک خبرنگار زن حاضر در دفتر کارش در کاخ سفید تصویر العمل نشان داد.

ترامپ که به صورت تلفنی انتصاب «لیو وردکار» را به سمت نخست وزیری ایرلند تبریک می گفت، ناگهان در میان صحبت هایش اعلام کرد: «هم اکنون تعداد زیادی از خبرنگاران زیبای شما اینجا هستند.»

رفتار عجیب دونالد ترامپ – مدیر جمهور آمریکا – بار دیگر خبرساز شد. وی در ملاقات با امانوئل مکرون – مدیر جمهور فرانسه – بعد از دست دادن با بانوی اول فرانسه، بریژی

ترامپ سپس به یک خبرنگار زن به نام «کایتریونیا پِری» اشاره کرد و گفت: «اهل کجا هستی؟ بیا اینجا!»

دست دادن های غیرعادی ترامپ در دیدارهای دیپلماتیک نیز به طور معمول سوژه خبری رسانه ها می شود. در ملاقات ترامپ و مکرون در ماه مِه، سران دو کشور به مدت طولانی دست همدیگر را فشردند. مکرون راجع به این مسئله گفت: «دست دادن من با او معنی دار بود. این جزئی از الفبای دیپلماتیک نیست.»

ترامپ در دیدار با شینزو آبه نخست وزیر ژاپن – به مدت ۱۹ ثانیه دست وی را فشرد و چند مرتبه تلاش کرد وی را به طرف خود بکشد. گفته می شود ترامپ در جلسه ای در دفتر ریاست جمهوری آمریکا، از دست دادن با آنگلا مرکلصدراعظم آلمان – خودداری کرده است.

رئیس جمهور آمریکا روز پنج شنبه جهت ملاقات با همتای فرانسوی خود به پاریس سفر کرد.

واژه های کلیدی: آمریکا | آمریکایی | رئیس جمهور | دیپلماتیک | رئیس جمهور | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | بریژیت مکرون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog