تجربه قزوین اندازی خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان

تجربه: قزوین اندازی خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان کارگاه مچ اندازی بانوان پایگاه قهرمانی اردیبهشت

گت بلاگز بین‌الملل شرکت مقامات آمریکایی در جلسه یک گروه ضد اسلامی

برخی مقامات آمریکایی در جلسه یکی از گروه های «نفرت پرور» بر ضد مسلمان شرکت کردند.

شرکت مقامات آمریکایی در جلسه یک گروه ضد اسلامی

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از ایندیپندنت، فعالان حقوق بشر نسبت به شرکت تعدادی از مقامات آمریکایی در جلسه یک گروه «نفرت پرور» ضد مسلمان اعتراض کردند.

عبارات مهم : آمریکا
در این جلسه یکی از سخنرانان، طی ادعایی «مسلمانان را با کوسه ها که به گفته او به جانوران آسیب پذیر در دریا حمله می کنند مقایسه کرد!».

براساس این گزارش، بعضی از مقامات ایالت داکوتا از جمله «مارتی جکلی» دادستان کل و «شانتِل کرِبس» مسئول روابط خارجی ایالات در جلسه ای که به میزبانی گروه «ACT جهت آمریکا» در شهر رپید داکوتا و با شرکت ۲۵۰ نفر برگزار شد حضور یافتند.

به نوشته روزنامه «رپید سیتی»، هر دوی این مقامات از اظهارنظر در این باره خودداری کرده اند.

«مرکز قانون فقرای جنوبی»، گروه ACT را بزرگترین شرکت ضد مسلمان در آمریکا خوانده است.

در یکی از جلسات قبلی این گروه در رپید سیتی، «ویلیام فدرر» نامزد سابق کنگره و تحلیلگر سیاسی در اظهاراتی ستیزه جویانه مدعی شد که مهربان بودن با مسلمانان و تساهل با آنان نشانه «ضعف» است!

وی همچنین این پرسش را مطرح کرد که آیا مسلمانان می توانند شهروندان وفاداری جهت آمریکا باشند و ادامه داد: نشانه آنها «مهاجرت، تکثیر نسل و از بین بردن [دیگران]» است.

گفتنی است دولت دونالد ترامپ در نخستین روزهای کاری اش ورود مسلمانان هفت کشور، از جمله کشور عزیزمان ایران را به آمریکا ممنوع اعلام کرده بود و با این کار ضدیت خود با مسلمانان را نشان داد.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: آمریکا | مسلمانان | مقامات آمریکا | بین الملل | آمریکا | مقامات آمریکایی | گروه های ضداسلامی | مقایسه با کوسه ها

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog