تجربه قزوین اندازی خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان

تجربه: قزوین اندازی خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان کارگاه مچ اندازی بانوان پایگاه قهرمانی اردیبهشت

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای تمدید شد

مهلت عضویت در دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی مهرماه 1396 تا آخر روز سه‌شنبه 24 مرداد ماه تمدید شد. 

مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای تمدید شد

مهلت عضویت دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای تمدید شد

عبارات مهم : آموزش

مهلت عضویت در دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی مهرماه 1396 تا آخر روز سه شنبه 24 مرداد ماه تمدید شد.

به گزارش ایسنا، دانشگاه جامع علمی کاربردی در اطلاعیه ای اعلام کرد: به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی عضویت در دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی ورودی مهر ماه سال ۱۳۹۶ می رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات زیاد جهت آن دسته از داوطلبانی که تا تاریخ ۹۶/۰۵/۱۹ جهت عضویت اقدام نکرده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده تا آخر روزسه شنبه ۹۶/۰۵/۲۴بتوانند نسبت به عضویت اقدام نمایند.

مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای تمدید شد

لذا کلیه متقاضیان می بایست بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و توجه به اطلاعیه شرکت سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اصلاحات، از بین بردن و کدرشته محل های تازه علاوه بر کدرشته محل های مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی مهرماه ۱۳۹۶ و اطلاعات مورد نیاز عضویت به سایت شرکت سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به عضویت اقدام نمایند.

ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به عضویت اقدام نموده اند، می توانند در صورت میل به تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

مهلت عضویت در دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی مهرماه 1396 تا آخر روز سه‌شنبه 24 مرداد ماه تمدید شد. 

واژه های کلیدی: آموزش | دانشگاه | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog